ارائه خدمات تصویربرداری و اسکن نمونه های میکروسکوپی

رسالتمان را فعالیت تخصصی جامع در حوزه تصویر برداری میکروسکوپی قرار دادیم تا مشتریانمان با اطمینان خاطر از ما راهنمایی و خرید کنند.

ما به خوبی می دانیم که تصویربرداری میکروسکوپی، یکی از مهمترین نیاز های کاربران میکروسکوپ است. از طرف دیگر بعضی از مشتریان ما به دلایل مختلف تمایل به خرید تجهیزات مورد نیاز تصویربرداری ندارند. اما حتی این دسته از مشتریان نیز  بارها نیاز به اسکن نمونه میکروسکوپی پیدا کرده و به ما مراجعه نموده اند. از این رو با افتخار انجام عکس برداری میکروسکوپی  را یکی از وظایف خود می دانیم.

اولین سفارش تصویربرداری از نمونه میکروسکوپی خود را مهمان ما هستید…

انواع سفارشات تصویربرداری میکروسکوپی:

عکس برداری تکی

در این نوع عکس برداری، با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز که در اختیار ماست، از نواحی مختلف نمونه، در زوم های مختلف و به تعداد مورد نیاز عکس برداری تکی انجام خواهد گرفت. این تصاویر در ابعاد 2048 در 1536 بوده و دارای کیفیت مناسب برای اهداف مختلف پژوهشی و آموزشی است.

اسکن ناحیه ای از نمونه میکروسکوپی

یکی از متداول ترین نوع اسکن نمونه های میکروسکوپی، تصویربرداری از ناحیه ای از لام میکروسکوپی است که در یک نما از لام در چشمی میکروسکوپ قابل نمایش نیست! به عبارت دیگر، بجای تصوبربرداری تکی از مناطق مختلف نمونه و در زوم های مختلف، در این روش یک تصویر واحد از کل منطقه مورد نظر گرفته می شود. این نوع اسکن نمونه، که  با سیستم اسکن دستی لام قابل انجام است، علاوه بر کاربردهای آموزشی، برای مباحث مربوط به اخذ مشاوره نیز مورد نیاز است.

اسکن کامل نمونه میکروسکوپی

با استفاده از اسکن کامل لام، لام مجازی شما به وجود خواهد آمد.  برای مشاهده این لام مجازی ، دیگر هیچ نیازی به میکروسکوپ نیست. تمام نواحی لام در زوم های مورد نیاز به خوبی از طریق این تصویر قابل مشاهده بوده و می تواند تمام نیاز های کاربر از لام فیزیکی را مرتفع نماید. دستگاههای تصویربرداری اتوماتیک لام از قیمت های بالایی برخورد دار است که از این رو تهیه آنها برای بسیاری از مشتریان مقرون به صرفه نیست. از این رو پیشنهاد ما تهیه پکیج کامل تصویربرداری دستی کل لام است . اما در صورتی که به هردلیل تمایل خرید این بسته مقرون به صرفه و پرکاربرد وجود ندارد، هنوز پیشنهاد بی نظیری برای شما داریم. اسکن لام میکروسکوپی خود را به ما بسپارید.

در صورت نیاز به مشاوره و یا راهنمایی رایگان و اطلاع از تعرفه ها، نام و تلفن تماس خود را برای ما ارسال نمایید.
همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

۱۳۹۹-۶-۳۰ ۱۲:۲۱:۴۰ +۰۰:۰۰