محصولات و خدمات۱۴۰۰-۱۱-۹ ۱۳:۲۱:۳۳ +۰۰:۰۰

محصولات و خدمات
شرکت پرتو نور آسمان

با ما تماس بگیرید

بسته تصویربرداری کل نمونه میکروسکوپی

شرکت پرتو نور آسمان به عنوان تنها نمایندگی انحصاری محصولات میکروویژنر آلمان(microvisioneer) آماده ارائه کامل خدمات مشاوره، فروش، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش سیستم تصویربرداری(اسکن) کل لام بوده و به دلیل فعالیت تخصصی در این حوزه خود را متعهد به پاسخگویی به نیازهای مشتریان و کاربران محترم می داند.
بسته کامل اسکنر کل لام میکروویژنر شامل:

  • دوربین میکروسکوپی باسلر(با نرخ فریم و وضوح مشخص و مورد نیاز)

  • برابرساز یا آداپتور 0.5x جهت ایجاد بزرگنمایی معکوس

  • نرم افزار قدرتمند و اصلی(original) میکروویژنر آلمان

مطالب بیشتر

سامانه مشاهده و اشتراک تصاویرمیکروسکوپی

با استفاده از این سامانه تمامی افرادی که به هر طریق با تصاویر میکروسکوپی سرو کار دارند می توانند به راحتی و سهولت تصاویر خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. اساتید و دانشجویانِ دانشگاه ها و مراکز آموزشی، آزمایشگاه ها و پژوهشکده های مرتبط با علوم میکروسکوپی از مخاطبین اصلی این سامانه محسوب می گردند.

سامانه مشاهده و اشتراک تصاویر میکروسکوپی به عنوان اولین سامانه اشتراک تصاویر معمولی و حجیم(wsi) در ایران با عملکردی خلاقانه به دست متخصصین جوان شرکت پرتو نور آسمان راه اندازی شده است که علاوه بر نمایش و ارسال تصاویر حجیم ، امکان یادداشت گذاری و علامت گذاری بر روی تصاویر نیز وجود دارد.

پس از تکمیل فرم  ثبت نام پشتیبانی سامانه در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات شما را بررسی کرده و به سرعت می توانید وارد پنل کاربری خود شوید.

عضویت در سامانه